PASIRAŠYTA PROJEKTO ,,GRINKIŠKIO MIESTELIO VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ, NUOTEKŲ VALYMO IR VANDENS GERINIMO ĮRENGINIŲ STATYBA“ RANGOS DARBŲ SUTARTIS

  • Titulinis
  • Projektai
  • PASIRAŠYTA PROJEKTO „GRINKIŠKIO MIESTELIO VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ, NUOTEKŲ VALYMO IR VANDENS GERINIMO ĮRENGINIŲ STATYBA“ RANGOS DARBŲ SUTARTIS

Gegužės 24 d. UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius Juozas Jučas ir AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Dalius Gesevičius pasirašė projekto „Grinkiškio miestelio vandentiekio ir nuotekų tinklų, nuotekų valymo ir vandens gerinimo įrenginių statyba“ rangos darbų sutartį. Sutarties vertė 2 631 200  Eur. be PVM. Sutartyje numatyta pastatyti vandens gerinimo ir nuotekų valymo įrenginius, nutiesti vandentiekio tinklų apie 8,589 km, nuotekų tinklų apie 9,108 km.

Sutarties pasirašyme dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis džiaugėsi, kad įvykdžius projektą Grinkiškio miestelio gyventojams bus suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų, bus užtikrinta tiekiamo vandens kokybė atitinkanti higienos normų reikalavimus ir užtikrintas nuotekų išvalymas iki nustatytų reikalavimų.

Finansavimas numatytas Europos Sąjungos lėšomis iš 2014–2020 m. programos, Radviliškio rajono savivaldybės ir UAB „Radviliškio vanduo“ lėšomis.

Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo UAB „Eigesa“ direktorius Eimantas Baravykas, AB „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ direktorius Kęstutis Kastrickas, UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinierius Mindaugas Gapšys ir UAB „Radviliškio vanduo“ inžinierius, projektų administratorius Jonas Povilaitis.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-06
Neradote informacijos? Susisiekite